پمپ: 66100473

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

پمپ داب ایتالیا

صفحه اصلی > پمپ داب ایتالیا

معرفی شرکت داب DAB ایتالیا | پمپ داب

کمپانی DAB یک شرکت ایتالیایی و تولید کننده پمپ داب می باشد که در سال ۱۹۷۵ تاسیس شد امروزه سالیانه بیش از ۳ میلیون پمپ تولید می کند که از طریق ۱۲ نماینده آنها را در سراسر جهان عرضه می کند. این شرکت با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید به عنوان یکی از معتبر ترین برندهای بین المللی می باشد. تمامی محصولات شرکت پمپ داب ایتالیا دارای استاندارد اتحادیه اروپا CE می باشند که بخش های ساختمانی، صنعتی و کشاورزی و… را پوشش می دهند که به شرح زیر می باشند:

پمپ آب خانگی داب ایتالیا

این محصولات شامل پمپ های تامین فشار و آبرسانی ( پمپ های خانگی داب ) ، پمپ های موتورخانه و تهویه مطبوع، پمپ های تصفیه استخر و جکوزی و پمپ های جمع آوری آب باران، پساب و دفع فاضلاب می باشند.

پمپ های صنعتی DAB

محصولات صنعتی شرکت پمپ داب شامل پمپ های طبقاتی استیل مورد استفاده در دیگ های بخار و سیستم های Ro، پمپ های آتش نشانی، پمپ های کف کش و لجن کش فاضلابی و پمپ های خطی و سیرکولاتور مورد استفاده در سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع می باشند.

پمپ های آب کشاوری داب

این پمپ ها در سیستم های آبیاری برای کشاورزی و باغبانی استفاده می شوند و شامل پمپ های شناور، پمپ های کف کش و پمپ های سانتریفیوژ داب DAB می باشند. پمپ داب یک هلدینگ بزرگ است که دارای چند شرکت به عنوان زیر مجموعه می باشد و محصول نهایی ادغام تولیدات آنها است.

  • شرکت LEADER (طراحی قطعات و پمپ های پلیمری )
  • شرکت TESLA (الکتروموتورهای شناور)
  • شرکت BRISAN (پمپ های شناور مورد استفاده در کشاورزی و باغبانی )
  • شرکت WACS (قطعات الکترونیکی)
  • شرکت ALMA (پمپ های لجن کش و کف کش )

عرضه محصولات با کیفیت مطابق با استاندارد های روز دنیا و مصرف انرژی بسیار پایین، همچنین گارانتی ۱ ساله محصولات داب به همراه پشتیبانی نصب و خدمات پس از فروش از جمله عوامل موفقیت نماینده انحصاری پمپ داب در ایران می باشند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.


4 نظر درباره “پمپ داب ایتالیا