پمپ: 88885633

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

پمپ دیافراگمی دیا

صفحه اصلی > پمپ دیافراگمی دیا

معرفی شرکت Diapump ترکیه | پمپ دیافراگمی دیا پمپ

شرکت پمپ دیافراگمی دیا پمپ ترکیه در سال 2002 تاسیس شد و از آن زمان تا کنون حفظ کیفیت محصولات و رضایت مشتری جزء اولویت های این شرکت است. اکنون Diapump به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تولید پمپ های دیافراگمی در ترکیه می باشد. کارخانه این شرکت به وسعت 3300 متر مربع در شهر استانبول قرار دارد که پمپ های دیافراگمی بطور کامل در آنجا تولید می شود. محصولات Diapump دارای استانداردهای بین المللی از جمله ISO 9001 , CE , EAC و ATEX می باشند. پمپ دیافراگمی دیا پمپ علاوه بر ترکیه ، در سراسر جهان دارای فروش بالایی است که دلیل آن کیفیت بالای محصولات Diapump می باشد. علاوه بر پمپ های دیافراگمی محصولاتی نظیر پمپ های پلیمری ضد اسید ، انواع بلوئر ها ، پمپ های خلاء ، پمپ های دنده ای ، لوب پمپ ها ، شناور ها ، دوزینگ پمپ ها و پمپ های گریز از مرکز از دیگر تولیدات شرکت دیا پمپ می باشد.

پمپ دیافراگمی دیا پمپ

در ساخت پمپ های Diapump از متریال های استنلس استیل 316 ، آلومینیوم ، چدن ، پلی پروپیلن ، PVDF ، تفلون و … استفاده شده است. بهره گیری از متریال های مختلف در ساخت پمپ های دیافراگمی دیا ، استفاده از آنها را برای کاربری های مختلف امکان پذیر می کند. باتوجه به اینکه رضایت مشتریان جزء اهداف اصلی شرکت دیاپمپ است، آنها نه تنها در زمان خرید بلکه هر زمان که بخواهند می توانند از متخصصین این شرکت بصورت رایگان مشاوره دریافت کنند.

پمپ دیافراگمی دیا پمپ سری Plus

محفظه پمپ های دیافراگمی Dia سری Plus از جنس فلز ( آلومینیوم ، چدن یا استیل 316 ) ساخته شده است که جزء محصولات فوق العاده با کیفیت این شرکت می باشد. این سری از پمپ های دیافراگمی دیا در سایز های 3/4 تا 3 اینچ موجود می باشند. حداکثر دبی در پمپ های سری پلاس از 57 تا 894 لیتر در دقیقه می باشد. دیافراگم در این پمپ ها از جنس Neoprene, Buna-n, PTFE, FKM, Santoprene یا EPDM متناسب با کاربری ساخته می شود. در پمپ های سری پلاس دیا عمده قطعات از جنس فلز ساخته شده اند. این قطعات شامل درپوش ورودی هوا ، کیت شیر تنظیم هوای ورودی ، براکت پایینی ، درپوش های داخلی و صدا خفه کن می باشند. لازم به ذکر است که صدا خفه کن فلزی نسبت به صدا خفه کن های معمولی، صدای ناشی از کارکرد پمپ را تا حد بسیار بیشتری کاهش می دهند.

Plus-Dia-pump

پمپ دیافراگمی Dia پمپ سری Pro

جنس محفظه در پمپ های دیافراگمی سری پرو از Metal می باشد و این سری از محصولات دیا در گروه پمپ های اقتصادی قرار دارند. با توجه به اینکه در این پمپ ها تمامی قسمت های در تماس با مایع از جنس فلز می باشند ، اما بخش هایی از قبیل درپوش هوا ، کیت شیر تنظیم هوا ، براکت پایین ، کاورهای داخلی و صدا خفه کن ( مافلر ) از جنس پلاستیک ساخته شده اند. علت استفاده از قطعات پلاستیکی کاهش قیمت تمام شده پمپ می باشد. سری Pro از پمپ های دیافراگمی دیا ظرفیت و عملکرد مشابه با سری Plus دارد.

Pro-Diapump

پمپ دیافراگمی دیاپمپ سری Plastic

پمپ های بدنه پلاستیکی دیا پمپ برای طیف گسترده ای از کاربرد ها  از جمله انتقال مواد صنایع شیمیایی ، رنگ ، پارچه ، بهداشتی و غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. بدنه این پمپ ها علاوه بر پلی پروپیلن در متریال های ترکیبی فایبر گلاس-پلی پروپیلن و PVDF ساخته می شوند. دیافراگم در این پمپ ها در متریال های PTFE, Santoprene, FKM, Epdm, BunaN و Neoprene موجود می باشد که برای انتقال مایعات مختلف کاربرد دارد. پمپ های دیافراگمی پلاستیکی diapump در سایزهای 1/4 تا 3 اینچ طراحی می شوند و برای دبی 16 تا 894 لیتر در دقیقه مناسب می باشند.

Plastic-Diapump

پمپ دیافراگمی Diapump سری Hygienic

تمامی قسمت های در تماس با سیال در پمپ های دیافراگمی دیا سری Hygienic از استنلس استیل 316 ساخته شده است. از آنجایی که کانکشن های این پمپ ها از نوع tri-clamp می باشد در نتیجه نظافت و میکروب زدایی در آنها بسیار آسان است. شرکت دیا پمپ ترکیه در پمپ های هایژنیک خود از دیافراگم های تفلونی PTFE و الاستومری EPDM استفاده کرده است. قسمت های در تماس با مایع بطور کامل با استاندارد های صنایع غذایی و دارویی تطابق دارد. این پمپ ها در سایز های 1 تا 3 اینچ ساخته می شوند و قادر به انتقال مایع در ظرفیت 160 تا 864 لیتر در دقیقه می باشند.

Hygienic-Dia-pump

پمپ دیافراگمی دیا سری High Pressure

پمپ های دیافراگمی فشار قوی دیا در واقع همان پمپ های سری Plus می باشند. در این پمپ ها با مسدود کردن یکی از محفظه های سیال و استفاده از آن به عنوان مخزن هوای فشرده قادر به افزایش فشار خروجی تا 16 بار می باشیم. میزان هوای مصرفی در پمپ های High Pressure همانند پمپ های ساده Dia می باشد که فشار خروجی حداکثر 8 بار دارند. برای راه اندازی پمپ های دیافراگمی فشار قوی دیا نیاز به هیچگونه کار اضافه ای نیست و روش نصب نیز همانند پمپ های معمولی است. این پمپ ها عمدتا در سیستم های فیلتر پرس کاربرد دارند. پمپ های فشار قوی دیا در سایزهای 1 تا 3 اینچ تولید می شوند و برای دبی بین 80 تا 440 لیتر در دقیقه مناسب می باشند.

High-Pressure-Diapump

پمپ دیافراگمی Dia سری Heavy Duty

پمپ های دیافراگمی دیا سری Heavy Duty برای کارهای طاقت فرسا و انتقال مایعات سنگین ( چگالی بالا ) مناسب می باشند. با توجه به قرار گرفتن توپک ها در یک محفظه و بسیار نزدیک به یکدیگر در این پمپ ها تلفات فشار به حداقل می رسد و عملکرد سریع تر پمپ را تضمین می کند. از آنجایی که دیافراگم ها در پمپ های سری Heavy Duty از ورودی و خروجی پمپ دور هستند، نیاز به تعمیر و نگهداری در این پمپ ها بسیار کم است. همچنین با توجه به اینکه کیت شیر هوا در قسمت بالایی این پمپ ها قرار گرفته، در صورت پارگی دیافراگم ها ، از نشتی مایع به قسمت شیر هوا جلوگیری می شود. دیا پمپ اولین و تنها تولید کننده این مدل پمپ در ترکیه می باشد. پمپ های سری Heavy Duty در سایزهای 1-1/2 و 2 اینچ طراحی و ساخته می شوند و برای دبی های 400 و 565 لیتر در دقیقه مناسب هستند.

Heavy-Duty-Dia-Pump

پمپ دیافراگمی برقی دیا پمپ ترکیه

نیروی محرک در پمپ های دیافراگمی برقی برخلاف پمپ های دیافراگمی پنوماتیک ( بادی ) توسط الکتروموتور تامین می شود. اگر در کارخانه خود کمپرسور هوای فشرده ندارید یا بطور همزمان نیاز به استفاده از تعداد زیادی پمپ دیافراگمی دارید و هزینه های انرژی مصرفی برایتان مهم است می توانید از پمپ های دیافراگمی برقی یا الکتریکی دیا پمپ استفاده کنید. مصرف انرژی در این پمپ ها تا 80 درصد نسبت به پمپ های بادی کمتر است. پمپ های دیافراگمی برقی Dia در سایزهای 2 اینچ و 3 اینچ تولید می شوند و برای انتقال مایع با ظرفیت 15 تا 30 متر مکعب در ساعت مناسب می باشند.

Diaphragm-Pumps-with-Electric-Motor

قطعات یدکی پمپ دیافراگمی Dia

شرکت دیا پمپ ترکیه به عنوان یک شرکت خوب در زمینه تولید پمپ های دیافراگمی تمامی قطعات یدکی مورد نیاز را در اختیار مشتریان قرار می دهد. برخلاف برخی تولید کنندگان دیگر که مجموعه از قطعات را بصورت یکجا ارائه می دهند دیا پمپ تمامی قطعات را به تفکیک و متناسب با نیاز مشتری ارائه می کند. شما مشتریان عزیز برای خرید پمپ های دیافراگمی Dia pump یا قطعات جانبی آنها می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

قطعات یدکی پمپ های دیافراگمی

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.