شماره تماس : 66100473

شماره موبایل : 09330077570

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

پمپ پنتاکس ایتالیا

صفحه اصلی > پمپ پنتاکس ایتالیا
پمپ جتی پنتاکس
 • پمپ جتی پنتاکس CAM
 • پمپ جتی پنتاکس INOX
 • پمپ دولول پنتاکس AP
 • پمپ جتی پنتاکس CAB
پمپ محیطی پنتاکس
 • پمپ محیطی پنتاکس PM
 • پمپ محیطی پنتاکس CP
 • پمپ محیطی پنتاکس MD
پمپ تک پروانه پنتاکس
 • پمپ بشقابی پنتاکس CM
 • پمپ تک پروانه پنتاکس CR
 • پمپ تک پروانه پنتاکس CS
 • پمپ تک پروانه پنتاکس CH
پمپ دو پروانه پنتاکس
 • پمپ بشقابی دو پروانه پنتاکس CB
 • پمپ دو پروانه پنتاکس MB
پمپ سانتریفیوژ استاندارد
 • پمپ سانتریفیوژ پنتاکس CM
 • پمپ سانتریفیوژ پنتاکس CA/CAX
پمپ طبقاتی پنتاکس
 • پمپ طبقاتی افقی پنتاکس ULTRA
 • پمپ طبقاتی عمودی پنتاکس ULTRA V
 • پمپ طبقاتی افقی پنتاکس MP-A
پمپ شناور پنتاکس
 • پمپ شناور پنتاکس 4S/A
 • موتور شناور پنتاکس MPE
پمپ کف کش پنتاکس
 • پمپ کف کش پلاستیکی پنتاکس DP
 • پمپ کف کش استیل پنتاکس 5PES
پمپ لجن کش پنتاکس
 • پمپ لجن کش چدنی پنتاکس DG
 • پمپ لجن کش استیل پنتاکس DX
 • پمپ لجن کش دبی بالا پنتاکس DMT
 • پمپ لجن کش ارتفاع بالا پنتاکس DCT
 • پمپ لجن کش خردکن دار پنتاکس DTRT
لوازم کنترلی پنتاکس
 • ست کنترل پنتاکس Hidromatic/Hidrotank
 • اینورتر پنتاکس FCP/IPFC/SDP

معرفی شرکت پمپ پنتاکس ایتالیا

شرکت پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax Pump Company با بیش از 25 سال فعالیت در زمینه تولید و فروش پمپ های آب به یکی از مطرح ترین برندها در سراسر دنیا تبدیل شده است. دفتر مرکزی و کارخانه این شرکت در منطقه صنعتی Veronella  تنها در چند کیلومتری شهر Verona در ایتالیا واقع شده است. محصولات شرکت Pentax ایتالیا شامل 150 مدل متنوع پمپ می باشد که توسط نمایندگی های مجاز در بیش از 100 کشور جهان عرضه می شوند.

کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات PENTAX از جمله دلایلی است که باعث شده تا علاوه بر کشورهای دیگر، در ایران نیز پمپ پنتاکس با استقبال زیادی رو به رو باشد. از دیگر مزایای پمپ PENTAX خدمات خوب این برند شامل گارانتی و تامین قطعات یدکی توسط نماینده انحصاری پمپ پنتاکس در ایران می باشد.

شرکت پمپ پنتاکس ایتالیا همواره در تلاش بوده تا با ارائه محصول باکیفیت و نوآورانه مطابق با تکنولوژی روز دنیا رضایت مشتریان خود را فراهم سازد. امروزه این شرکت برای تمامی سیستم هایی که نیاز به انتقال یا افزایش فشار آب دارند راه حلی هوشمندانه با کیفیت بالا و قیمت مناسب دارد.

این شرکت به تمامی کسانی که نیاز به اطلاعات در رابطه با سیستم های آب رسانی دارند بصورت رایگان آموزش می دهد. حفظ و رضایت مشتریان جزء مهمترین اصول اساسی در کمپانی Pentax ایتالیا می باشد. محصولات شرکت پنتاکس در تامین آب مصرفی ساختمان ها، سیستم های آبیاری کشاورزی و مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از این محصولات پرکاربرد شامل موارد زیر می باشند.

انواع پمپ های Pentax

پمپ آب خانگی پنتاکس

پمپ های آب خانگی پنتاکس از خانواده پمپ های سانتریفیوژ (گریز از مرکز) می باشند.این پمپ ها عمدتا در مصارف ساختمانی برای تامین فشار آب مصرفی مورد استفاده قرار می گیرند. رایج ترین پمپ های خانگی Pentax شامل پمپ های محیطی، پمپ های بشقابی، پمپ های جتی و پمپ های دو پروانه می باشد. این پمپ ها معمولا در سایزهای 1 تا 1/2-1 اینچ ساخته می شوند. دبی پمپ های ساختمانی در محدوده 2 تا 10 متر مکعب در ساعت می باشد که متناسب با حجم مصرف محاسبه می شود.

در جدول زیر پمپ های خانگی پر مصرف پنتاکس به همراه منبع انبساط (منبع تحت فشار) مناسب نمایش داده شده است.

ردیفمدلنوع پمپحداکثر هد
(m)
حداکثر دبی
(m3/h)
سایز ورودی
(اینچ)
سایز خروجی
(اینچ)
منبع مناسب
(لیتر)
مورد مصرف
1پمپ محیطی Pentax مدل PM45نیم اسب محیطی352.411241 الی 2 واحد مسکونی
2پمپ محیطی Pentax مدل PM80یک اسب محیطی61311241 واحد مسکونی در طبقات بالا
3پمپ بشقابی Pentax مدل CM100یک اسب بشقابی تک پروانه336.31124تا 6 واحد مسکونی تا طبقه دوم
4پمپ جتی Pentax مدل CAM100یک اسب جتی473.61124تا 6 واحد مسکونی تا طبقه چهارم
5پمپ جتی Pentax مدل INOX100یک اسب جتی استیل4331124تا 6 واحد مسکونی تا طبقه چهارم
6پمپ دو لول Pentax مدل AP100یک اسب خودمکش دو لول402.1¼11241 الی 2 واحد ویلایی
7پمپ دو لول Pentax مدل AP2002.2 اسب خودمکش دو لول503.6¼1160تا 4 واحد ویلایی
8پمپ دو پروانه Pentax مدل CB100 یک اسب بشقابی دو پروانه424.51124تا 6 واحد مسکونی تا طبقه چهارم
9پمپ دو پروانه Pentax مدل CB1601.5 اسب بشقابی دو پروانه5361608 الی 10 واحد مسکونی
10پمپ دو پروانه Pentax مدل CB210دو اسب بشقابی دو پروانه587.518010 الی 15 واحد مسکونی
11پمپ دو پروانه Pentax مدل CB310سه اسب بشقابی دو پروانه649110015 الی 20 واحد مسکونی
12پمپ دو پروانه Pentax مدل CB400چهار اسب بشقابی دو پروانه66.91215020 الی 25 واحد مسکونی

پمپ طبقاتی پنتاکس

پمپ های طبقاتی پنتاکس ایتالیا در مدل های عمودی و افقی موجود می باشند. این پمپ ها برخلاف پمپ های سانتریفیوژ معمولی دارای چندین پروانه و دیفیوزر هستند. استفاده از تعداد پروانه بیشتر علاوه بر ایجاد فشارهای بالا بر روی کاهش مصرف انرژی نیز تاثیر گذار می باشد. جنس بدنه در پمپ های طبقاتی از استیل می باشد که علاوه بر مقاومت بالا در مقابل خورندگی در مقابل زنگ زدگی نیز مقاوم است. پروانه این پمپ ها در دو مدل نوریل و استیل ساخته می شود. پمپ های طبقاتی Pentax عمدتا در بوستر پمپ ها و سیستم های تصفیه آب صنعتی RO استفاده می شود. همچنین از پمپ های طبقاتی تمام استیل پنتاکس در صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی به صورت گسترده استفاده می شود.

پمپ کف کش پنتاکس

پمپ های کف کش پنتاکس در سایزهای مختلف با بدنه پلاستیکی و استیل ساخته می شوند. این پمپ ها برای انتقال آب صاف از حوضچه ها، استخرها و چاه های کم عمق مناسب می باشند. ورودی پمپ های کف کش شرکت پنتاکس ایتالیا در قسمت پایینی پمپ قرار دارد که به جهت جلوگیری از مواد جامد درشت دارای استرینر یا صافی می باشد. در این پمپ ها موتور و پمپ بصورت یکپارچه در یک محفظه قرار گرفته است و بصورت کامل در مقابل نقوذ آب عایق شده است. سیم پیچ در پمپ های کف کش Pentax از جنس تمام مس می باشد که دارای مقاومت بالایی در مقابل حرارت است. پروانه این پمپ ها از نوع بسته و نیمه باز می باشد که برای ایجاد فشار و دبی های بالا مناسب می باشد.

پمپ لجن کش پنتاکس

پمپ لجن کش پنتاکس به منظور انتقال آب های آلوده، پساب و فاضلاب طراحی و ساخته شده است. از این پمپ ها عمدتا در سیستم های تصفیه فاضلاب خانگی، شهری و صنعتی استفاده می شود. بدنه و پروانه لجن کش های Pentax از جنس چدن ریختگی می باشد که دارای مقاومت بالایی در مقابل خوردگی مایعات می باشد. پروانه این پمپ ها در مدل های باز و ورتکس (جریان گردابی) موجود می باشد. در مواردی که فاضلاب حاوی مواد جامد الیافی یا ریشه ای است توصیه می شود از پمپ های لجن کش پروانه ورتکس یا خردکن دار استفاده شود. پمپ های لجن کش خرد کن دار پنتاکس به منظور جلوگیری از انسداد دارای 4 تیغه فولادی در قسمت ورودی به پمپ می باشند. این تیغه ها مواد جامد را خرد و به تکه های بسیار کوچک تبدیل می کند. از مزایای پمپ های لجن کش Pentax قیمت مناسب و کیفیت بالای آن ها می باشد.

پمپ شناور استیل پنتاکس

پمپ شناور پنتاکس با بدنه باریک برای انتقال آب از چاه های مته ای طراحی و ساخته شده است. حداکثر قطر بیرونی این پمپ ها معادل 4 اینچ یا 100 میلیمتر می باشد. جنس بدنه پمپ های شناور Pentax از استیل و پروانه و دیفیوزر آنها از جنس نوریل است. از مزایای این پمپ ها وزن سبک و مقاومت بالا در مقابل خورندگی می باشد. موتورهای شناور پنتاکس از نوع استاندارد روغنی با سیستم دوار بلبرینگی است. روغن موتورهای پمپ شناور Pentax به جهت جلوگیری از آلوده شدن آب از نوع خوراکی می باشد. بدنه و موتور در این پمپ ها به صورت مجزا هستند که توسط 4 پیچ به یکدیگر کوپل می شوند. از شناورهای پنتاکس عمدتا برای انتقال آب از چاه هایی با عمق متوسط استفاده می شود.

پمپ استخری پنتاکس ایتالیا

پمپ های استخری پنتاکس برای تصفیه و سیرکوله کردن آب جکوزی و استخرهای شنا مورد استفاده قرار می گیرند. در ورودی این پمپ ها یک سبد قرار دارد که دارای صافی از جنس پلاستیک می باشد. وظیفه این صافی گرفتن مواد جامد درشت یا موی شناگران از آب استخر می باشد. به جهت سهولت در نظافت قسمت استرینر یا صافی در سطح بالایی آن ااز شیشه روئیت استفاده شده است. ورودی و خروجی پمپ های استخری پنتاکس در سایزهای 1-1/2 تا 8  اینچ تولید می شود.

این پمپ ها در متریال های پلیمر در سایزهای کوچک و چدن در سایزهای بزرگ موجود می باشند. پمپ های بدنه و پروانه پلیمری، مقاومت بسیار بالایی در مقابل خورندگی مواد ضد عفونی کننده آب استخر دارند. از ویژگی های خاص این پمپ ها کارکرد نرم و بی صدای آنها می باشد. همچنین الکتروموتور پمپ های استخری Pentax با توجه به احتمال وجود رطوبت در فضای موتورخانه در کلاس حفاظتی IP55 ساخته می شود.

پمپ سانتریفیوژ استاندارد پنتاکس

پمپ های سانتریفیوژ پنتاکس ایتالیا از نوع زمینی می باشند که مطابق با استاندارد EN733 طراحی و ساخته می شوند. ورودی و خروجی این پمپ ها از نوع فلنجی استاندارد است که قابلیت استفاده انواع فلومتر و پرشر سوئیچ ها در آنها وجود دارد. معمولا در این پمپ ها سایز ورودی به جهت جلوگیری از افت فشار در این قسمت یک سایز نسبت به خروجی بزرگتر است. پمپ های گریز از مرکز Pentax قادر به ایجاد فشار و دبی های بالا هستند. از این رو از آنها در مصارف صنعتی، سیستم های آبیاری، سیستم های تهویه مطبوع و گرمایشی و بوستر پمپ های آتش نشانی استفاده می شود. بدنه و پروانه پمپ های سانتریفیوژ Pentax از جنس چدن ساخته می شود که در قیمت تمام شده بسیار موثر است. این پمپ ها قابلیت کارکرد با دمای مایع تا 90 درجه سانتی گراد را دارند.

تجهیزات کنترلی پمپ های پنتاکس

تجهیزات کنترلی پنتاکس شامل انواع پرشر سوئیچ و اینورترهایی است که بصورت تخصصی برای مدیریت عملکرد پمپ های آب طراحی و ساخته شده اند. سیستم های پرشر سوئیچ (کلید اتوماتیک دیجیتال) از نوع On و Off می باشند، اما سیستم های اینورتر علاوه بر قطع و وصل قابلیت کنترل دور پمپ ها را نیز دارند. این سیستم ها معمولا با توجه به فشار خروجی مایع عمل کنترل پمپ را انجام می دهند. کلید های اتوماتیک پنتاکس در دو نوع هیدروماتیک (ساده) و هیدروتانک (منبع دار) ساخته می شوند. از این سیستم ها معمولا برای کنترل اتوماتیک پمپ های آب خانگی استفاده می شود. ست کنترل های Pentax فقط برای پمپ های تک فاز تا حداکثر 10 آمپر مناسب می باشند.

تشخیص پمپ پنتاکس اصل ایتالیا

با توجه به کیفیت بالای پمپ های پنتاکس عده ای سودجو در بازار، دست به فروش پمپ های تقلبی با نام پنتاکس ایتالیا می زنند. به تازگی شرکت پمپ Pentax ایتالیا برای حل این مشکل بر روی پلاک های محصولات خود، کد شناسایی QR تعریف کرده است. شما با تست QR به راحتی می توانید از اصلی بودن پمپ های پنتاکس موجود در بازار اطمینان حاصل کنید. در صورتی که قصد خرید پمپ های سری قدیم Pentax را دارید، توصیه می شود حتما از فروشگاه یا شرکت های معتبر تهیه کنید. شرکت گیت صنعت علاوه بر تضمین قیمت مناسب و اصالت کالا، محصولات Pentax را به همراه گارانتی 12 ماهه ارائه می کند.

قطعات یدکی پمپ Pentax

چنانچه این پمپ ها مطابق با دستورالعمل های نصب، راه اندازی و بهره برداری شرکت Pentax استفاده شوند دارای عمر طولانی می باشند. برخی از قطعات پمپ های پنتاکس شامل پروانه، بلبرینگ ها، نافی، شفت و سیل مکانیکی مصرفی هستند و به مرور زمان نیاز به تعویض دارند. شما مشتریان عزیز برای تامین کلیه قطعات یدکی اصلی پمپ پنتاکس می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید. تنها کافیست از قطعه آسیب دیده و پلاک پمپ یک عکس تهیه کنید تا در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما باشیم.

خدمات نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا

برای دانلود کاتالوگ پمپ پنتاکس که شامل مشخصات فنی و ابعادی با منحنی های عملکردی پمپ می باشد می توانید از قسمت مربوطه در همین برگه دریافت کنید. همچنین لیست قیمت پمپ پنتاکس در دست تکمیل و آماده سازی می باشد که در اولین فرصت بارگذاری خواهد شد. اگر در محاسبه و انتخاب پمپ آب Pentax برای ساختمان خود مشکل دارید می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد به شما کمک کنیم. شرکت گیت صنعت به عنوان نمایندگی پمپ پنتاکس در تهران اصالت کالا و ارائه قیمت رقابتی محصولات Pentax را تضمین می کند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.