پمپ: 88885633

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

پمپ روغن داغ نرم

صفحه اصلی > پمپ روغن داغ نرم

مشاوره و فروش پمپ

پمپ روغن داغ NORM سری NKY
پمپ سانتریفیوژ استیل NORM
پمپ سیرکولاتور خطی NORM
پمپ لجن کش NORM

معرفی شرکت NORM ترکیه | پمپ روغن داغ نرم

شرکت NORM ترکیه تولید کننده پمپ و سیستم های افزایش فشار مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا با بهترین راندمان و قیمت بسیار مناسب می باشد. محصولات این شرکت برای رنج وسیعی از مصارف همانند آبیاری ، آبپاش ها ، سیستم های تامین آب شرب ، تصفیه آب ، فرآیند های صنعتی ، کشتی سازی ، سیستم های هوشمند ساختمان ، آتشنشانی ، بوستر پمپ ها و سیستم های سیرکوله آب گرم و سرد در موتورخانه ساختمان های عمومی کاربرد دارد. پمپ نرم NORM یک نام تجاری است که محصولات با کیفیت بالا و تنوع بسیار زیاد مناسب برای انواع کاربری را شامل می شوند. این محصولات شامل انواع پمپ های گریز از مرکز حلزونی تک پروانه ، مونو بلاک ، دو مکشه ، پمپ های روغن داغ هوا خنک ، پمپ های طبقاتی افقی و عمودی و پمپ های آتشنشانی می باشند.

به جهت تامین تمامی نیازهای مشتریان این کمپانی ترک همواره در حال تولید گسترش محصولات جدید می باشد. یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت نرم ترکیه در ایران پمپ های روغن داغ NORM است. این شرکت در ایران دارای نمایندگی انحصاری می باشد که فروش محصولات ، خدمات پس از فروش و تعمیرات پمپ های روغن داغ نرم توسط آن صورت می گیرد. محصولات شرکت NORM به کشورهای زیادی صادر می شود که شامل کشورهای شرقی خاور دور و جمهوری ترکیه می باشد که گواهی بر اعتبار و کیفیت بالای پمپ های نرم در سطح بین المللی است. شرکت پمپ نرم به عنوان یک نهاد مطمئن در تولید محصولات صنعتی با ارائه کیفیت و خدمات مورد نیاز به مشتریان خود ادامه خواهد داد.

پمپ روغن داغ NORM ترکیه سری NKY

پمپ های روغن داغ NORM سری NKY برای انتقال روغن های دما بالا و روغن های صنعتی با غلظت پایین و عاری از مواد ساینده مناسب می باشند. مکانیزم عملکرد این پمپ ها از نوع گریز از مرکز است و در برابر درجه حرارت های بالا مقاوم هستند . عمل آبندی در پمپ های روغن داغ توسط سیل مکانیکی صورت می گیرد. سیستم دوار در این پمپ ها از نوع بلبرینگی می باشد. به منظور تبادل حرارت بهتر، قسمت انتهایی پمپ های روغن داغ NORM بصورت فین دار طراحی شده است. گردش پروانه در این پمپ ها از نمای موتور به سمت پمپ در جهت موافق با عقربه های ساعت می باشد. ورودی و خروجی پمپ های NORM ترکیه سری NKY از نوع فلنجی است و مطابق با استاندارد EN 1092-2 / PN 16 ساخته می شود. از این پمپ ها عمدتا برای تبادل حرارت روغن با مایعات دیگر در صنایع مختلف استفاده می شود. همچنین به دلیل سازگاری متریال سازنده پمپ های روغن داغ می توان از آنها برای انتقال و جابجایی مواد نفتی نیز استفاده کرد. کیفیت بالا و قیمت مناسب پمپ های روغن داغ نرم از دلایل فروش بالای این محصول در ایران است.

پمپ روغن صنعتی NORM

ویژگی های پمپ  روغن داغ NORM

  • محفظه حلزونی ، شفت در راستای افق ، تک پروانه ، مکش از روبه رو ، هوا خنک ، پروانه بسته و عملکرد گریز از مرکز از ویژگی های ظاهری و فنی پمپ های روغن داغ نرم می باشد.
  • فلنج های ورودی و خروجی مطابق با استاندارد EN 1092-2 / PN 16 ساخته شده اند.
  • پروانه تمامی پمپ های روغن دما بالای صنعتی نرم مطابق با استاندارد ISO 1940 کلاس 6.3 مورد تست و بالانس دینامیکی قرار گرفته اند.
  • طراحی پمپ های روغن داغ NORM به گونه ای انجام شده که به راحتی می توان بدون باز کردن پمپ از خط لوله تمامی قسمت های بلبرینگ ها ، شفت پمپ ، سیل مکانیکی و پروانه را از قسمت انتهایی پمپ دمونتاژ کرد.

راهنمای انتخاب پمپ روغن داغ نرم

اساس عملکرد پمپ های روغن داغ نیز همانند پمپ های سانتریفیوژ معمولی می باشد. پروانه در این پمپ ها از نوع بسته است. در انتخاب پمپ های روغن داغ باید به این نکته توجه شود که غلظت روغن نسبت به آب بالاتر می باشد. هر چه دمای روغن کمتر باشد ویسکوزیته روغن بالاتر است. همانند پمپ های گریز از مرکز در این پمپ ها نیز ابتدا باید دو مولفه هد و دبی نقطه کار مشخص شود. با مراجعه به منحنی های عملکردی پمپ های روغن داغ می توان به راحتی مدل ، توان و سرعت الکتروموتور را مشخص کرد. پمپ های 3000 دور در مقایسه با پمپ های 1500 دور دارای سطح صدا و استهلاک بالاتری می باشند. بر روی پلاک پمپ های روغن داغ نرم ، مدل پمپ مشخص شده که در تصویر زیر مفهوم اعداد درج شده در آن نمایش داده شده است.

پلاک پمپ روغن داغ

در انتخاب پمپ های روغن داغ توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که بالا رفتن بیش از هد دما بر روی مقاومت فیزیکی پمپ تاثیر می گذارد. نمودار زیر محدودیت فشار متناسب با دمای روغن پمپ شونده را نمایش داده است. بطور مثال برای انتقال روغن با دمای 280 درجه سانتی گراد ، نباید فشار کاری از 12 بار تجاوز کند.

حداکثر دما و فشار پمپ روغن داغ نرم

جدول مشخصات فنی پمپ روغن داغ نرم

فلنج ورودی
mm
فلنج خروجی
mm
حداکثر هد
m
حداکثر دبی
m3/h
سرعت الکتروموتور
rpm
فشار قابل تحمل
bar
سیستم خنک کاری
DN50 ~ DN200
DN32 ~ DN125
105
350
1450 ~ 2900
16
هوا خنک

منحنی همپوشانی پمپ های روغن داغ NORM با الکتروموتور 1450 دور در دقیقه

منحنی همپوشانی پمپ روغن داغ 1450 دور

منحنی همپوشانی پمپ های روغن داغ NORM با الکتروموتور 2900 دور در دقیقه

منحنی همپوشانی پمپ روغن داغ 2900 دور

اجزای پمپ روغن داغ نرم ترکیه

قطعات پمپ روغن داغ نرم

شماره قطعه
نام قطعه
شماره قطعه
نام قطعه
شماره قطعه
نام قطعه
شماره قطعه
نام قطعه
1
بدنه حلزونی شکل
8
درپوش تخلیه هوا
15
پوشش بیرینگ ها
22
آبند (صفحه های سایشی)
2
مهره نگهدارنده پروانه
9
پوشش سیل مکانیکی
16
درپوش تخلیه گریس
23
واشر بدنه پمپ
3
رینگ سایشی
10
بلبرینگ
17
پایه نگهدارنده
24
صفحه سایشی
4
پروانه
11
محفظه یاتاقان ها
18
پوشش سیل مکانیکی
25
درپوش تخلیه
5
آبند ( صفحه های سایشی)
12
درپوش گریس
19
سیل مکانیکی
26
شیار پروانه
6
پوشش هوزینگ
13
بلبرینگ
20
جداکننده سیل
7
نگهدارنده شفت
14
شیار کوپلینگ
21
شفت

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.