پمپ: 88885633

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

هواساز کمپرسور باد پیستونی

صفحه اصلی > هواساز کمپرسور باد پیستونی
بنر مشخصات تماس رجبی

هواساز کمپرسو پیستونی چه وظیفه ای دارد؟

قلب کمپرسور هوا پیستونی، هواساز یا پمپpump air compressor  در آن است که عمل مکش و تراکم را با نیرویی که از الکتروموتور می گیرد انجام میدهد. هواساز کمپرسور باد در سایز های مختلف که دارای فشار کاری تقریبا یکسان با ظرفیت هوادهی مختلف می باشند ساخته می شود. فروش واحد هواساز کمپرسور پیستونی اکثرا در برند های مختلف از کشور های اروپایی، آمریکا، چین و ایران انجام می گیرد که هرکدام از این هواساز ها دارای سطح صدا و کیفیت هوای متفاوتی هستند و این عامل در قیمت هواساز کمپرسور باد.

قیمت هواساز کمپرسور باد، هواساز کمپرسور پیستونی

انواع مدل های هواساز کمپرسور باد

از نظر مکانیزم عملکرد، هواساز کمپرسور پیستونی reciprocating compressor به 2 مدل زیر تقسیم بندی می شوند:

هواساز تک مرحله ای Single-stage reciprocating compressor

هواساز تک مرحله ای پیستونی جهت مصارف سبک تا متوسط مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل در 1 تا 3 سیلندر ساخته شده و هوا را تنها در یک مرحله فشرده و از طریق لوله یا شلنگ به مخزن هوای فشرده وارد می کنند.

هواساز دو مرحله ای Two-stage reciprocating compressor

هواساز های دومرحله ای پیستونی فشرده سازی هوا را در دو مرحله انجام می دهند، به این صورت که ابتدا هوا وارد سیلندر بزرگتر شده و پس از فشرده سازی اولیه وارد سیلندر کوچک تر شده و مجدد فشرده می گردد. به این صورت هوا به میزان بیشتری متراکم می گردد. فشار کاری در هواساز کمپرسور باد دو مرحله ای در مدل های متداول معمولا تا 14 بار نیز افزایش پیدا می کند که جوابگوی بیشتر مصارف صنعتی می باشد.

برند های هواساز کمپرسور پیستونی

آبک ABAC

فیاک FIAC

فینی FINI

استریم STREAM

چینوک Chinok

اینگرسولرند INGERSOLLRAND

سایر هواساز های چینی

هواساز های ایرانی

خرید و فروش واحد هواساز کمپرسور باد

گیت صنعت یکی از  عاملیت های فروش  هواساز کمپرسور باد پیستونی از برند های معتبر جهانی در ایران می باشد که با اتکا به دانش و تجربه چندین و چند ساله خود در راستای خدمت رسانی به مشتریان عزیز ضمن تامین هواساز های مختلف پیستونی و اسکرو، در زمینه تولید انواع کمپرسور پیستونی، کمپرسور اسکرو، درایر و سایر متعلقات هوای فشرده شناخته می شود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره فنی می توانید با تماس با بخش پشتیبانی یا فروش گیت صنعت  از مشاوره رایگان کارشناسان فنی ما استفاده کنید.

آیا تعمیر هواساز کمپرسو باد صرفه اقتصادی دارد یا خیر؟

کمپرسور های پیستونی به وسیله سیستم جاجایی مثبت و تراکم خطی هوای محیط را فشرده سازی می کند. این وسیله مهم درست مانند سایر ماشین آلات صنعتی دارای عمر مفیدی می باشد و به خصوص در کاربردهایی که  از کمپرسور استفاده مداوم می شود بعد از مدت زمان تعیین شده قطعات هواساز کمپرسور باد مستهلک می شوند.

لازم به ذکر است که در هنگام تعمیر هواساز کمپرسور تنها قطعاتی که در آن زمان معیوب شده اند تعویض می گردد و سایر قطعات همچنان در هواساز باقی می ماند، از این رو بعد از مدتی قطعات تعویض نشده مجدد دچار عیب وخرابی می گردد و با تعمیر چند باره واحد هواساز هم زمان بیشتری از شما گرفته می شود و هم هزینه بیشتری را برای شما ایجاد می کند و در نهایت ناچار می شوید که کمپرسور را به طور کامل تعویض کنید. با این توصیف توصیه می گردد تا حد امکان در صورت مستهلک شدن هواساز آن را تعویض کنید.

بنر مشخصات تماس رجبی

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.