پمپ: 88885633

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

بیتزر Bitzer

صفحه اصلی > بیتزر Bitzer
بنر مشخصات تماس رجبی
کمپرسور تسمه ای بیتزر
کمپرسور دو مرحله ای بیتزر
کمپرسور اسکرو بیتزر ، نمایندگی بیتزر ، قیمت کمپرسور اسکرو بیتزر
کمپرسور پیستونی بیتزر

کمپرسور بیتزر Bitzer

کمپرسور بیتزر BITZER COMPRESSOR

کمپانی بیتزر Bitzer  که به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان کمپرسور برودتی در جهان شناخته می شود، از سال 1934 در کشور آلمان شروع به کار کرده و به سرعت مراحل رشد را طی نموده است. امروزه کمپرسور های تولید شده توسط شرکت بیتزر جزو با کیفیت ترین کمپرسور های موجود در بازار می باشند و در ادامه به معرفی سایر محصولات بیتزر می پردازیم.

شرکت بیتزر در حال حاضر متشکل از 15 کارخانه در کشور های مختلفی از جمله آلمان، برزیل، اندونزی، پرتقال، آمریکا و چین و 90 نمایندگی فعال در بیش از 62  کشور جهان و همچنین با 3400 کارمند، جزو عظیم ترین تولید کنندگان کمپرسور تبرید در جهان است. بیتزر با شعار تبلیغاتی (( شما نمی توانید محصولات مارا همه جا ببنید ولی حتما می توانید همه جا احساسشان کنید))  و عملکرد کاملا هوشمندانه توانسته حجم عظیمی از بازار کمپرسور تبرید در جهان را به خود اختصاص دهد.

در سال های گذشته و در اوایل ورود کمپرسور های برودتی به ایران، بازار کمپرسور در انحصار شرکت های همچون Copland و Carrier بود ولی در ادامه روند با محدود شدن واردات این شرکت ها و همچنین ایجاد نمایندگی خاوارمیانه، بیتزر توانست به صدر فروشندگان کمپرسور پیستونی و اسکرو در ایران ارتقاء پیدا کند.

کاربرد کمپرسور های Bitzer

کمپرسور بیتزر توانایی تامین برودت در انواع سیستم های سرمایشی از قبیل صنایع داروسازی، غذایی، تهویه مطبوع، صنایع پتروشیمی، فولاد و سایر صنایع را دارد و اهم کاربرد های کمپرسور بیتزر به شرح زیر است:

  • سردخانه های بالای صفر درجه
  • سردخانه های زیر صفر
  • تونل های انجماد
  • انواع چیلر های صنعتی و مسکونی
  • سیستم های جدید تهویه مطبوع
  • و….

کمپرسور های Bitzer ساخت کدام کشور است؟

دفتر مرکزی کمپانی بیتزر در کشور آلمان می باشد و خط تولید کمپرسورهای این کمپانی نیز واقع در کشور آلمان است. کمپرسور های موجود در بازار ایران از طریق نمایندگی انحصاری بیتزر در ایران به بازار عرضه می شود. گیت صنعت به عنوان یکی از بزرگترین تامین کننده کمپرسور سمی هرمتیک در ایران، توانایی تامین کمپرسور های این کمپانی از نمایندگی رسمی بیتزر در کشور های منطقه را دارد.

انواع کمپرسور بیتزر

کمپرسور سمی هرمتیک سیلندر پیستونیBitzer

:

کمپرسور های سمی هرمتیک پیستونی بیتزر از نوع جابجایی مثبت بوده و خنک کاری سیم پیچ موتور این مدل از کمپرسور ها از طریق گاز مبرد است. کمپرسور پیستونی بیتزر قابل استفاده در تمامی سرد کننده های بالای صفر و زیر صفر درجه بوده و در مدل های جدید از طریق سیستم کنترل ظرفیت قابلیت تنظیم سرمایش سیستم را دار می باشند.

کمپرسور پیستونی دو مرحله ای Bitzer

جهت کاربرد های ویژه که نیاز به دمای منفی صفر درجه دارند مانند تونل انجماد، کاربرد های تحقیقاتی و چیلر های صنعتی زیر صفری، می توان از کمپرسور های پیستونی دومرحله ای بیتزر استفاده نمود. کمپرسور های دو مرحله ای بیتزر مجهز به سیستم کنترل جریان گاز، سوپاپ های ویژه و همچنین تراکم دو مرحله ای بوده که موجب افزایش ظرفیت برودتی این مدل از کمپرسور های بیتزر شده است.

کمپرسور اسکرو Bitzer:

در کاربردهای تهویه مطبوع و مصارف بالای صفر درجه که احتیاج به حجم جابجایی زیاد مبرد در سیستم  باشد مانند چیلر های هوا خنک و آب خنک، می توان از کمپرسور کامپکت اسکرو بیتزر استفاده نمود که مزایای فراوانی از جمله نصب آسان و کنترل ظرفیت به وسیله آنلودر را به همراه دارند.

بنر مشخصات تماس رجبی

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.