پمپ: 88885633

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

کمپرسور دانفوس Danfoss

صفحه اصلی > کمپرسور دانفوس Danfoss
بنر مشخصات تماس رجبی
کمپرسور پیستونی دانفوس
کمپرسور اسکرال دانفوس Danfoss

کمپرسور دانفوس Danfoss

کمپانی دانفوس در سال 1933 میلادی  فعالیت خود را در کشور دانمارک آغاز کرده است. دانفوس به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان کمپرسور های برودتی و لوازم کنترلی در اکثر کشور های اروپایی نمایندگی فعال دارد. حوزه کاری شرکت دانفوس شامل زمینه های مختلفی از جمله سیستم های گرمایشی، سیستم های تبرید و تهویه مطبوع، اتوماسیون صنعتی می باشد، همچنین کمپرسور دانفوس به عنوان یکی از محصولات پر آوازه از این کمپانی معتبر است.

کمپرسور دانفوس نیز مانند تمامی محصولات دانفوس از طراحی های فوق العاده این شرکت بهره مند است. کمپرسوردانفوس به عنوان کمپرسور سردخانه، کمپرسور صنعتی، کمپرسور چیلر و در کاربرد های دیگر مورد مصرف قرار می گیرد. کمپرسور دانفوس در دو نوع کمپرسور اسکرال دانفوس و کمپرسور سیلندر پیستونی یا منیروپ دانفوس تولید و در بازارا موجود می باشد.

 

مدل های مختلف کمپرسور دانفوس

کمپرسور پیستونی دانفوس سری MT

کمپرسور پیستونی دانفوس سری MTZ

کمپرسور پیستونی دانفوس سری NTZ

کمپرسور اسکرال دانفوس سری HRM

کمپرسور اسکرال دانفوس سری HLM

کمپرسور اسکرال دانفوس سری SM

کمپرسور اسکرال دانفوس سری SY

 

مدل های مختلف کمپرسور های دانفوس توانایی تولید برودت در کاربردهای بالای صفر تا زیر صفر را دارا می باشند و در صورت انتخاب صحیح کمپرسور و روغن مصرفی با گاز های R22، R407C، R404A، R507C سازگاری کامل دارند .

 

کمپرسور اسکرال دانفوس Danfoss Scroll Compressors

کمپرسور به عنوان یکی از اصلی ترین اجزاء سیستم های برودتی، با ایجاد فشار، گاز مبرد را که عامل اصلی خنک کاری است در سیستم به گردش در می آورد.  کمپانی دانفوس جهت افزایش راندامان، کاهش سطح صدا و بهینه کردن مصرف انرژی کمپرسور اسکرال دانفوس را طراحی و به بازار ارائه نموده و با این مدل کمپرسور عملا دستگاه های برودتی و سیستم های تبرید پیشرفته شده و سطح کیفیت بالاتری پیدا کرده اند.

در زمان نصب کمپرسور اسکرال دانفوس باید به این نکته توجه کرد که عملکرد مناسب کمپرسور اسکرال دانفوس یا Danfoss Scroll Compressor در شرایطی امکان پذیر است که در فاصله مناسب بین اواپراتور در ورودی کمپرسور و کندانسور در خروجی کمپرسور قرار گیرد.

 

ویژگی های کمپرسور اسکرال دانفوس

در اینجا به تعدادی از ویژگی های برجسته کمپرسور دانفوس Danfoss Scroll Compressor طبق ادعای کمپانی دانفوس اشاره می شود:

 • طراحی مدرن و مقاومت بدنه بالا
 • سطح صدای پایین و طول عمر بالا
 • گستردگی کاربرد این مدل کمپرسور در سیستم های برودتی
 • مکش قوی و تخلیه تمام گازهای موجود در اواپراتور
 • راندمان بالا
 • توانایی تحمل ضربات ناشی از ورود مایع به کمپرسور در هنگام ساکشن

 

مدل های متداول کمپرسور اسکرال دانفوس

کمپرسور های اسکرال دانفوس دارای سه سری  H، SMو  SY است که در ادامه به توضیح مختصر هر یک از این سری ها پرداخته خواهد شد.

 

کمپرسور اسکرال دانفوس سری H

سری H از کمپرسور های دانفوس محدوده ای از کمپرسور های اسکرال این کمپانی را شامل می شود که در شش مدل طراحی و تولید شده است. ویژگی مهم سری H کمپرسور اسکرال دانفوس توانایی کارکرد در محدوده دمایی مختلف می باشد به گونه ای که میتوان از این سری در اواپراتور های با دمای بالا و پایین استفاده نمود.

سطح صدای پایین در این  سری از کمپرسورهای دانفوس به علت پوشش آگوستیک کمپرسور یکی از مزیت های خوب این سری می باشد و همچنین سری H  کمپرسور اسکرال، از مقاومت ویژه ای در برابر ضربه های ناشی از ورود مایع به کمپرسور برخوردار می باشد.

 

کمپرسور اسکرال دانفوس سری SM

سری SM، سری بعدی از کمپرسور های اسکرال دانفوس  می باشد که قدرت و سایز های بزرگتری نسبت به سری H  دارد و برای کاربردهایی که دمای اواپراتور در آنها بالا و یا پایین می باشد مناسب است.

در کمپرسور اسکرال دانفوس سری SM نیز مانند سری H برای کاهش سطح صدا از پوشش آکوستیک استفاده شده است. یکی دیگر از مزیت های اصلی این سری از کمپرسور های دانفوس، مقاومت بالای آنها در برابر ضربه وارده در هنگام ورود مبرد به کمپرسور می باشد.

 

کمپرسور اسکرال دانفوس سری SY

سری SY از کمپرسور های اسکرال دانفوس به عنوان سری بعدی کمپرسور های دانفوس شناخته می شود که این سری از 3 مدل در سایز های نسبتا 20، 25 و 30 اسب طراحی و به بازار ارائه و این مدل ها برای کاربردهای در محدوده دمایی بالا و پایین و برای کاربردهای تهویه مطبوع طراحی گشته اند.

کمپرسور اسکرال دانفوس سری SY دارای روغن پولی آل استر می باشد که و طبق تاییدیه کارخانه سازنده،  در این سری از کمپرسور ها  میتوان علاوه بر گاز R22 از گاز R134a نیز استفاده نمود.

از مزیت های اصلی کمپرسور اسکرال دانفوس سری SY می توان به سطح صدای کم، مقاومت بالا و همچنین مصرف انرژی استاندارد اشاره نمود.

برای دانلود کاتالوگ کمپرسور اسکرال دانفوس بر روی لینک زیر کلیک کنید

کمپرسور پیستونی یا منیروپ دانفوس

کمپرسور پیستونی دانفوس که به کمپرسور منیروپ Maneurop Compressor نیز شناخته میشود از جمله کمپرسور های جابه جایی مثبت هرمتیک دانفوس است و در مدل های بالای صفری و زیر صفری و برای کاربرد های مختلف طراحی و تولید می شود. برای کارکرد صحیح و همچنین سهولت حرکت مبرد در سیکل تبرید، کمپرسور دانفوس بین ورودی کندانسور و خروجی اواپراتور قرار می گیرد و در کنار سایر قطعات سیستم تبریدی به عنوان قلب سیستم انجام وظیفه می کند.

 

مدل های متداول کمپرسور پیستونی یا منیروپ دانفوس

کمپرسور منیروپ دانفوس Maneurop Compressor  Danfossدر سه سری MT، MTZ و  NTZ طراحی و ساخته شده که در ادامه به توضیح مختصر هرکدام می پردازیم:

 

کمپرسور منیروپ دانفوس سری MT و MTZ

کمپرسور پیستونی یا منیروپ دانفوس سری MT و MTZ  برای کاربردهایی که دمای اواپراتور در آنها از متوسط تا بالا می باشد مناسب است و عموما در سیستم های برودتی بالای صفری استفاده می شود. تفاوت سری MT و MTZ از کمپرسور های دانفوس در نوع روغن و گاز مورد استفاده در این سری از کمپرسور ها می باشد و در 16 مدل مختلف طراحی و به بازار ارائه شده اند.

 

کمپرسور منیروپ دانفوس سری NTZ

کمپسور پیستونی یا منیروپ دانفوس سری NTZ از نوع هرمتیک است و برای کاربرد هایی که دمای اواپراتور پایین می باشد مناسب است و در سیستم های برودتی زیر صفری تجاری بیشترین مصرف را دارد. کمپرسور دانفوس سری NTZ توانایی کاهش دما تا منفی 49 درجه سانتیگراد را دارا می باشد و قابل  کارکرد با گازهای جدید است. کمپرسور دانفوس سری NTZ در 7 مدل مختلف طراحی و به بازار ارائه شده است.

 

برای دانلود کاتالوگ کمپرسور سیلندر پیستونی دانفوس بر روی لینک زیر کلیک کنید

ویژگی های کمپرسور منریوپ دانفوس

 • کمپرسور های منیروپ دانفوس که جزو دسته کمپرسورهای هرمتیک سیلندر پیستونی می باشند، دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می شود:
 • کیفیت بالای قطعات مورد استفاده در کمپرسور های دانفوس
 • محدوده کاربرده های زیادی از کمپرسور منیروپ دانفوس Maneurop Compressor Danfoss در سیستم های تهویه مطبوع و تبرید وجود دارد.
 • عمر بالا و همچنین کیفیت ساخت بالای کمپرسور دانفوس که موجب افزایش راندمان کمپرسور شده، جزو مزیت های همیشگی محصولات این کمپانی می باشد.
 • سیکل مکش در کمپرسور دانفوس بسیار بهینه سازی شده و توانایی مکیدن 100 درصد از گاز های خط ساکشن را دارا می باشد.
 • از دیگر مزایای برجسته کمپرسور دانفوس مقاومت بالای مدل های مختلف این کمپرسور در هنگام ورود مایع به کمپرسور می باشد.

 

قیمت کمپرسور منیروپ دانفوس

تیم مهندسی گیت صنعت به عنوانی یکی از تامین کنندگان اصلی کمپرسور دانفوس در ایران توانا در تامین مدل های مختلف کمپرسور دانفوس از نمایندگی انحصاری دانفوس در منطقه است . در زمان خرید کمپسور دانفوس سعی کنید حتما از اصالت کالا اطمینان حاصل کنید و برای اطمینان هرچه بیشتر اصالت کالا، از فروشگاه های رسمی و نمایندگی کمپرسور دانفوس در ایران خرید خود را انجام دهید.

قیمت کمپرسور دانفوس، طبق قیمت های ارائه شده توسط کمپانی دانفوس می باشد و برای استعلام آخرین قیمت کمپرسور دانفوس و همچینین دریافت اطلاعات و مشاوره در انتخاب کمپرسور با کارشناسان فنی گیت صنعت تماس حاصل فرمایید.

بنر مشخصات تماس رجبی

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.