پمپ: 88885633

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

فن زیلابگ

صفحه اصلی > فن زیلابگ
بنر مشخصات تماس رجبی
فروش هواکش بین کانالی زیلابگ، فن زیلابگ، نمایندگی زیلابگ
هواکش سانتریفیوژ زیلابگ، فن زیلابگ، نمایندگی زیلابگ
فروش هواکش سقفی زیلابگ ، فن زیلابگ، قیمت فن زیلابگ
 • هدایت کننده هوا
 • پولی موتور
 • پروانه
 • استاتور
 • تسمه سفت کن
 • پولی پروانه
 • بازکننده دمپر
 • بلبرینگ
 • روتور پروانه
فن گلخانه و مرغداری زیلابگ ، فن زیلابگ

معرفی شرکت زیلابگ

شرکت زیلابگ ایران که نامی آشنا در زمینه تهویه صنعتی و اسم مشابهی با کمپانی زیلابگ آلمان zheil abegg  دارد، از سال 1343 شمسی با استفاده از متخصصین داخلی با طراحی و ساخت اولین نمونه از فن های صنعتی و فن های تهویه مطبوع کار خود را شروع کرد. شرکت فن زیلابگ به عنوا یکی از تولید کنندگان مطرح فن و هواکش صنعتی در کشور در طی این چند سال تمام تلاش خود را معطوف  به مرتفع نمودن نیاز صنایع داخلی و ارتقاء سطح کیفیت در تولید نموده است.

شرکت زیلابگ پس از نیم قرن تجربه تولید و فعالیت صنعتی موفق به دریافت گواهینامه های زیر شده است:

استاندارد ملی ایران

تندیس برتر حمایت از مشتری ها

گواهی نامه ISO 9001

گواهی نامه ISO 10004 – ISO 10002

گواهینامه رسمی CE  اروپا

محصولات فن زیلابگ

شرکت زیلابگ در راستای بر طرف نمودن نیاز های مختلف در حوزه فن و هواکش محصولات متنوعی را به بازار عرضه نموده که در زیر به سری های اصلی این محصولات معرفی شده است.

هواکش آکسیال زیلابگ

در کاربرد هایی که به فشار پایین و دبی هوای بالا احتیاج باشد بهترین گزینه، استفاده از فن آکسیال زیلابگ است. فن آکسیال زیلابگ هوا را در جهت محور موتور جابجا می کند و عموما به سه دسته هواکش آکسیال خانگی، هواکش آکسیال صنعتی و هواکش آکسیال تاسیساتی تقسیم بندی می شود.

در انتخاب هواکش آکسیال صنعتی لازم است به نکاتی از جمله: دور موتور، شکل و زاویه پروانه، قطر پروانه، تعداد پره پروانه و ارتفاع از سطح دریا توجه نمود و به علت سطح صدای موتور با دور 2800 دور بر دقیقه، در زمان انتخاب هواکش آکسیال زیلابگ معمولا از موتور با دور 1500 و یا 900 دور بر دقیقه استفاده می شود.

هواکش سانتریفیوژ زیلابگ

هواکش سانتریفیوژ یا فن سانتریفیوژ که به فن گریز از مرکز نیز نامیده می شود هوای محیط را پس از مکیدن از طریق چشمی، در جهت عمود بر محود خود به گردش در می آورد و سپس خارج می نماید. به طور کلی هواکش سانتریفیوژ زیلابگ در مصارفی که در آنها هوا از طریق کانال کشی جابه جا می شود کاربرد دارد.  مهم ترین ویژگی هواکش سانتریفیوژ صنعتی غلبه بر افت فشاری است که در حین عبور هوا در کانال ایجاد می شود و ساختار عملکرد این فن ها به گونه ای است که هوای ورودی ابتدا در راستای محور پروانه به هواکش وارد شده و سپس در اثر نیروی گریز از مرکزی که مابین پره های فن و بدنه ایجاد شده، افزایش انرژی پیدا می کند و در نتیجه با افزایش فشار استاتیکی مقادیری از سرعت آن کاسته شده و سپس از طریق مجرای خروجی تخلیه می شود.

هواکش سانتریفیوژ زیلابگ، جهت استفاده در اماکنی که هوای ناخالص ، کثیف و دمای بالا دارند گزینه مناسبی است.

هواکش رادیال زیلابگ

هواکش رادیال یا فن رادیال که به اسم فن شعاعی یا پروانه چرخی نیز شناخته می شود، نوعی از فن های سانتریفیوژ است که پره های رادیال شکل دارد. فن رادیال به علت  پیکر بندی مقاوم و ساختار با استحکامی که دارد در مصارف صنعتی که هدف انتقال گاز یا سایر مواد است استفاده می شود. طراحی پره های هواکش رادیال به گونه ای است که فشار استاتیکی نسبتا بالایی تولید می کند و در کاربرد هایی که فشار بالا و دبی هوای نسبتا پایین مد نظر است گزینه کارآمد و مناسبی می باشد.

هواکش گلخانه و مرغداری زیلابگ

دمای داخل گلخانه و مرغداری ها از اصلی ترین فاکتور ها جهت رشد و نمو گیاهان و مرغ ها است و به همین دلیل در برخی ایام فصل پاییز و بهار و کل روز های فصل تابستان این اماکن به تهویه مناسب جهت کاهش دما احتیاج دارند. عملیات تهویه و خنک کاری در این سیستم ها توسط هواکش مخصوص گلخانه و مرغداری و پد سلولزی گلخانه تامین می شود.

در انتخاب هواکش گلخانه و مرغداری باید مبنایی را در نظر گرفت که فن توانایی خارج کردن تمام هوای محیط را داشته باشد و بتواند دمای محیط را به میزان نرمال کاهش دهد. به طور کلی هدف از استفاده فن گلخانه و مرغداری جهت تهویه و تبادل مابین هوای خارج با داخل محیط، جایگزین کردن هوای بیرن و تامین دی اکسید کربن برای رشد گیاهان، کاهش دما در فصول گرم، تعادل رطوبت و در نتیجه کمک به رشد حد اکثری گیاهان می باشد.

هواکش سقفی زیلابگ

پاور روف Power Roof یا هواکش سقفی یکی از متداول ترین فن های سانتریفیوژ می باشد و مانند فن سانتریفیوژ چند کاربرده در صنایع و کاربرد های مختلف مصرف بسیاری دارد.

نمونه کاربرد های فن زیلابگ سقفی

 • برج ها و ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی
 • بیمارستان ها و درمانگاه ها
 • صنایع نفت و گاز
 • محیط های انفجاری
 • کارخانجات و کارگاه های صنعتی و غیره

هواکش سقفی زیلابگ به عنوان اگزاست فن یا فن مکنده صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و در فشار و دبی بالا هواکش سقفی به نسبت هواکش سانتریفیوژ یوتیلیتی از راندمان پایین تری برخوردار است لذا توصیه می شود در صورتی که فشار استاتیک از 125 پاسکال و دبی از 5000 مترمکعب بیشتر بود از فن سانتریفیوژ یوتیلیتی استفاده شود.

بنر مشخصات تماس رجبی

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.