پمپ: 88885633

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

قطعات یدکی کمپرسور باد

صفحه اصلی > قطعات یدکی کمپرسور باد
بنر مشخصات تماس رجبی

سیستم هوای فشرده جزو دستگاه های اصلی و در مواقعی دائم کار مجموعه های کارگاهی و صنعتی است. کمپرسور ها علاوه بر قطعات اصلی و تجهیزات جانبی دارای قطعات یدکی کمپرسور باد است که از این قطعات نوع مصرفی و تعویضی می باشند در این مطلب به صورت  مختصر در مورد لوازم یدکی کمپرسور اسکرو و قطعات یدکی کمپرسور پیستونی توضیح داده خواهد شد.

قطعات یدکی کمپرسور باد،لوازم یدکی کمپرسور اسکرو، قطعات یدکی کمپرسور پیستونی قطعات یدکی کمپرسور پیستونی

در سیستم های هوای فشرده که از کمپرسور هوا پیستونیهواساز کمپرسور باد پیستونی استفاده می کنند، قطعاتی وجود دارد که نیازمند به تعویض و بررسی دوره ای می باشند. فیلتر هوای ورودی، المنت های میکروفیلتر ها، شیر های تخلیه و… چند مدل از قطعات یدکی کمپرسور پیستونی می باشند.

لوازم یدکی کمپرسوراسکرو

کمپرسور اسکرو دارای قطعات دقیق و حساسی مانند ایرند Airend  اسکرو می باشد. برخی از قطعات کمپرسور اسکرو دائما با روغن در تماس هستند بنابراین وجود روغن با کیفیت و تمیز در کمپرسور اسکرو از الزمات اصلی است. قطعات تعویضی و لوازم یدکی کمپرسور اسکرو شامل، فیلتر ورودی، فیلتر سپراتور، روغن کمپرسور، کیت تعمیراتی ایرند، کیت تعمیراتی آنلودر، تسمه، پولی و … می باشد.

لوازم جانبی کمپرسور از جمله درایر تبریدی، درایر جذبی و میکروفیلتر ها نیز شامل قطعات یدکی و لوازم مصرفی هستند. در درایر های تبریدی قطعات مصرفی از جمله گاز های برودتی ، المنت میکروفیلتر ها در سرویس های دوره ای نیاز به تعویض دارند و در درایر های جذبی مواد جاذب رطوبت شامل آلومینیا اکتیو، سیلیکاژل، موکلولارسیو در بازه های زمانی مشخص کارایی خود را از دست داده و باید تعویض شوند.

مرکز قطعات کمپرسور باد گیت صنعت

مرکز تعمیرات گیت صنعت، ارائه دهنده خدمات و تعمیرات کمپرسور های سبک و سنگین  به مشتریان عزیز است و در این راستا از قطعات و مواد بسیار با کیفیت و اورجینال از برند های معتبر جهان استفاده می کند.

سالها تجربه ما ثابت کرده کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب خدمات، رضایت مندی مشتریان را در کوتاه و بلند مدت با خود به همراه می آورد و هدف گیت صنعت همیشه ایجاد فضایی مطمئن جهت خدمات مثمرثمر به صنعت ایران عزیز بوده است.

بنر مشخصات تماس رجبی

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.


4 نظر درباره “قطعات یدکی کمپرسور باد

 • میریان گفت:

  سلام رینگ با ضخامت 2.55 برای پیستون 80 کمپرسور باد میخواهم با ست واشر هاش
  قیمت چند ؟

  • گیت صنعت گفت:

   سلام لطفا مدل هواساز کمپرسور باد رو برای ما روی واتساپ شماره موبایل درج شده در اطلاعات تماس ارسال کنید.
   در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگو هستیم.
   با تشکر

 • ناصر گفت:

  سلام، خسته نباشید.
  من میخواستم بدونم درایر های کمپرسور هواکوب هم جزو لوازم جانبی کمپرسور باد به حساب میان؟ آیا باید جداگانه تهیه بشن؟

  • گیت صنعت گفت:

   سلام
   درایر یا خشک کن هوای فشرده دستگاهی است که به صورت جداگانه بعد از کمپرسور هوای فشرده نصب می شود و باید به صورت جداگانه تهیه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید و یا با کارشناسان فنی بخش تجهیزات هوای فشرده تماس حاصل فرمایید.