پمپ: 88885633

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

دوزینگ پمپ آنتک

صفحه اصلی > دوزینگ پمپ آنتک

مشاوره و فروش پمپ

دوزینگ پمپ آنتک مدل Nova
دوزینگ پمپ آنتک مدل LARA
دوزینگ پمپ AnTech مدل NANO
پمپ تزریق AnTech مدل OPTIMA
دوزینگ پمپ دیافراگمی آنتک مدل EMD
پمپ پریستالتیک AnTech مدل Aspendose A
پمپ پریستالتیک آنتک مدل Aspendose Oem
پمپ شیلنگی آنتک مدل Aspendose PR

معرفی شرکت AnTech ترکیه | دوزینگ پمپ آنتک

دوزینگ پمپ آنتک محصول شرکت enelsa ترکیه در شهر آنتالیا می باشد. این شرکت از سال 1994 میلادی با نام آنتالیا الکتریک فعالیت خود را شروع کرد. شرکت AnTech در سال های اولیه خدمات مرتباط با استخرهای شنا از جمله تعمیر، نگهداری و بازسازی دوزینگ پمپ ها ( پمپ های تزریق ) و سیستم های کنترلی را انجام می داد. در سال 1996 آنها اولین پمپ تزریق خود را تولید کردند که اولین گام مهم برای ورود به صنعت استخر بود. این شرکت در سال 2001 به منظور یکپارچه سازی، محصولات خود را با نام تجاری AnTech عرضه کرد. امروزه شرکت enelsa با مساحتی حدود 6250 متر مربع محصولات خود را با بالاترین کیفیت در مسیر جهانی شدن تولید می کند. تمرکز بر روی نیازهای مصرف کننده ، نوآوری پایدار ، کار تیمی و احترام به مشتریان جزء اصول بنیادی این شرکت می باشد. محصولات آنتک شامل انواع پمپ های تزریق می باشد که در سیستم های تصفیه آب شرب و فاضلاب ، استخر های شنا ، فرآیند های صنعتی ، دیگ های بخار ، برج های خنک کننده ، ماشین های شستشو ، میکس کردن سموم دفع آفت ، انتقال کود های مایع و صنایع غذایی کاربرد دارند.

دوزینگ پمپ آنتک

پمپ تزریق AnTech

پمپ تزریق AnTech برای انتقال حجم مشخصی از مایع به کار می رود. این انتقال معمولا از یک مخزن به خط لوله یا مخزن دیگری انجام می شود. دوزینگ پمپ های آنتک قابلیت انتقال مایع به مخازن باز ، بسته و خطوط تحت فشار را دارند. با استفاده از فناوری میکروکنترلر و سلونوئید ، مدل هایی از دوزینگ پمپ های AnTech عرضه می شوند که قادر به تزریق مواد با دقت 0.1 میلی لیتر هستند. همچنین در پمپ های تزریق آنتک مدل هایی وجود دارند که می توانند حجم 25 لیتر در ساعت را در فشار 5 بار برای سیستم های بزرگ و حجم 3.5 لیتر در ساعت را در فشار 20 بار برای سیستم های فشار قوی انتقال دهند. دوزینگ پمپ های موتوری آنتک از نوع دیافراگمی می باشند که رنج وسیعی از نیاز مشتریان را پوشش می دهند. این پمپ ها برای انتقال مایع با حجم بین 14 تا 49 لیتر در ساعت با فشار 5 بار و 50 تا 150 لیتر در ساعت با فشار 7 بار مناسب می باشند.  پمپ های پریستالتیک آنتک دارای یک شیلنگ برای انتقال مایع می باشند. از مزایای این پمپ ها عدم تماس سیال با قطعات مکانیکی پمپ است. پمپ های پریستالتیک AnTech ترکیه برای دبی تا حداکثر 5 لیتر در ساعت با فشار کاری 3 بار مناسب می باشند.

پمپ تزریق آنتک

نمایندگی دوزینگ پمپ آنتک

دوزینگ پمپ های آنتک ترکیه در ایران نیز به دلیل کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش خوب توسط نمایندگی انحصاری AnTech با استقبال زیادی روبه رو بوده است. شما مشتریان عزیز برای دریافت مشاوره ، انتخاب و خرید پمپ های تزریق آنتک و قطعات یدکی آنها می توانید با کارشناسان شرکت گیت صنعت در واحد فروش در تماس باشید. همچنین برای نصب و راه اندازی سیستم های تزریق کلر یا اسید می توانید از کارشناسان ما در واحد فنی کمک بگیرید.

منبع: AnTech

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.