پمپ: 88885633

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

دوزینگ پمپ اینجکتا

صفحه اصلی > دوزینگ پمپ اینجکتا

مشاوره و فروش پمپ

دوزینگ پمپ اینجکتا مدل hydra
دوزینگ پمپ اینجکتا مدل OLIMPIA
دوزینگ پمپ اینجکتا مدل ATHENA
دوزینگ پمپ اینجکتا مدل GEA
پمپ پریستالتیک اینجکتا مدل NIKE
پمپ پریستالتیک اینجکتا BIO.PROP
دوزینگ پمپ پیستونی اینجکتا مدل TP
دوزینگ پمپ دیافراگمی اینجکتا مدل TM

معرفی شرکت INJECTA ایتالیا |دوزینگ پمپ اینجکتا

شرکت اینجکتا ایتالیا در سال 1989 با استفاده از تجربه کمپانی Mixo (شرکت فعال در زمینه دوزینگ پمپ های مغناطیسی از سال 1970) تاسیس شد. بیش از 40 سال تجربه باعث شده تا INJECTA به یکی از برند های شناخته شده در میان تولید کنندگان پمپ و سیستم های تزریق در سراسر جهان تبدیل شود. تحقیقات مداوم بر روی تناسب قیمت با کیفیت، در دسترس بودن دائمی قطعات یدکی و نوآوری در محصولات، خدمات عالی قبل و بعد از فروش دوزینگ پمپ های اینجکتا از عوامل موفقیت این شرکت ایتالیایی می باشد. تمرکز روی برآورده کردن نیاز مشتریان از جمله مهمترین اهداف مدیران شرکت Injecta است. محصولات اینجکتا بصورت گسترده در تزریق مواد و مایعات مختلف در تصفیه آب ، استخرهای شنا ، صنایع چاپ ، رنگ ، غذایی ، دارویی ، شیمیایی و … کاربرد دارند. این محصولات شامل انواع پمپ های تزریق سلونوئیدی ، موتوری و پمپ های پریستالتیک می باشند که در ادامه به تشریح هر یک می پردازیم.

انواع پمپ های تزریق اینجکتا

پمپ تزریق سلونوئیدی اینجکتا

دوزینگ پمپ های سلونوئیدی INJECTA در سری های ATHENA ، HYDRA و OLIMPIA ساخته می شوند. محرک این پمپ ها از نوع سلونوئیدی یا مگنتی می باشد و با حرکت رفت و برگشتی دیافراگم عملیات مکش و دهش سیال صورت می گیرد. هد در دوزینگ پمپ های سلونوئیدی اینجکتا از جنس PVDF می باشد که علاوه بر مقاومت بالا در مقابل کلر مورد استفاده در آب آشامیدنی ، استخرهای شنا و تصفیه فاضلاب ، برای تزریق مواد شیمیایی و انواع اسید ها در کاربردهای صنعتی نیز مناسب است. جنس دیافراگم در این پمپ ها از تفلون یا PTFE است. دبی در پمپ های تزریق سلونوئیدی INJECTA می تواند بصورت ثابت یا قابل تنظیم باشد. تنظیم دبی می تواند بصورت دستی توسط ولوم یا باتوم و یا بصورت اتوماتیک توسط سنسورها صورت گیرد. محدوده دبی در این پمپ ها بین 1.5 تا حداکثر 50 لیتر در ساعت می باشد و فشار کاری نیز بین 0.1 تا 20 بار متغیر است. از مزایای دوزینگ پمپ های سلونوئیدی اینجکتا می توان به قیمت مناسب و فراوانی در تنوع مدل ها اشاره کرد.

دوزینگ پمپ سلونوئیدی اینجکتا

دوزینگ پمپ موتوری اینجکتا

همانطور که از نام این پمپ ها مشخص است، نیروی محرک آنها توسط موتور الکتریکی تامین می شود. دوزینگ پمپ های موتوری اینجکتا با نام TAURUS در مدل های پیستونی و دیافراگمی عرض می شوند. مدل های پیستونی دارای دبی خروجی 1.5 تا 1000 لیتر در ساعت و با فشار کاری حداکثر تا 20 بار می باشند. همچنین مدل های دیافراگمی دارای دبی خروجی 5.5 تا 460 لیتر در ساعت با فشار کاری حداکثر تا 10 بار می باشند. جنس هد در دوزینگ پمپ های پیستونی از PVC یا استیل 316 و پیستون از جنس سرامیک یا استیل 316 ساخته می شود. جنس هد در دوزینگ پمپ های دیافراگمی از PP ، PVC ، PVDF یا استنلس استیل 316 ساخته می شود و معمولا دیافراگم از جنس تفلون یا همان PTFE می باشد. دبی خروجی در دوزینگ پمپ های موتور دار INJECTA می تواند توسط ولوم بصورت دستی و یا توسط یک عملگر الکتریکی با ورودی 4~20 mA یا اینورتر بصورت اتوماتیک تنظیم شود.

پمپ تزریق موتوری اینجکتا

پمپ پریستالتیک اینجکتا

پمپ های پریستالتیک INJECTA بصورت اختصاصی برای ضد عفونی و تصفیه استخرهای شنا، تزریق فلوکولانت و ضد جلبک در سیستم های تهویه مطبوع نظیر برج های خنک کننده طراحی و ساخته شده اند. این پمپ ها دارای غلطک و شیلنگ به منظور انتقال مایع می باشند. دبی این پمپ ها توسط سرعت دوران غلطک ها که بین 10 تا 100 درصد قابل تنظیم است کنترل می شود. پمپ های پریستالتیک اینجکتا سری NIKE دارای تایمر جهت تنظیم عملکرد زمان دار پمپ می باشند. دبی در این پمپ ها بسیار پایین است و تا حداکثر 2 لیتر در ساعت قابل تنظیم می باشد. فشار کاری در پمپ های شیلنگی اینجکتا تا 1.5 بار است. محفظه این پمپ ها از جنس پلی پروپیلن است که علاوه بر خاصیت ضد آب بودن، ضد اسید و ضد آتش سوزی نیز است.

پمپ پریستالتیک اینجکتا

منبع: INJECTA

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.