پمپ: 88885633

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

پمپ ایران تولید

صفحه اصلی > پمپ ایران تولید
پمپ های دنده ای ایران تولید
  • پمپ دنده ای ایران تولید HF,WHF
  • پمپ دنده ای ایران تولید GF
  • پمپ دنده ای ایران تولید VG
  • پمپ دنده ای ایران تولید VGF
  • پمپ دنده ای ایران تولید KVGF
پمپ های دنده ای استیل ایران تولید
  • پمپ دنده ای استیل ایران تولید SHF
  • پمپ دنده ای استیل ایران تولید SGP
پمپ های روغن داغ ایران تولید

پمپ دنده ای ایران تولید

معرفی شرکت پمپ ایران تولید

ایران تولید یک شرکت صنعتی موفق داخلی است که دارای بیش از 30 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و فروش پمپ های دنده ای، پمپ های روغن داغ و گیربکس های صنعتی می باشد. شرکت ایران تولید با تکیه بر تلاش و تجربه متخصصین خود و استفاده از آخرین دستاوردهای مهندسی، ماشین آلات و تجهیزات مدرن در طراحی پمپ ها، به عنوان یکی از بهترین برندهای تولید کننده پمپ های دنده ای در داخل کشور می باشد. پمپ های دنده ای ایران تولید شامل پمپ های دنده خارجی می باشند که از آن ها برای جا به جایی سیالات غلیظ (ویسکوز) در صنایع مختلف استفاده می شوند. برخی از این صنایع عبارتند از: پالایشگاه های نفت، پتروشیمی، صنایع غذایی، داروسازی، صنایع رنگ، کاغذ، کارخانجات تولید قند و … که در از این پمپ ها برای انتقال سیالات شامل انواع مشتقات نفتی، روانکارها، خمیر، ملاس، چسب و … استفاده می کنند.

مشخصات فنی پمپ دنده ای ایران تولید

دور الکتروموتور در پمپ های دنده ای حداکثر 1500 دور در دقیقه است که برای سیالات با غلظت بالا از دورهای پایین تر استفاده می شود. برای دورهای کمتر از 700 دور در دقیقه از گیربکس جهت کاهش دور به همراه الکتروموتور استفاده می شود. دور مجاز برای پمپ های استیل یا برنجی ایران تولید بین 200 تا 500 دور در دقیقه است.

پمپ دنده ای غلیظ کش ایران تولید

پمپ غلیظ کش ایران تولید متناسب با مدل برای ایجاد فشار تا 8 بار معادل 80 متر ارتفاع ستون سیال مناسب می باشد. در بعضی از مدل های پمپ دنده ای ایران تولید بر روی بدنه پمپ از سوپاپ اطمینان استفاده شده است تا در صورت بالا رفتن فشار از حد مجاز برای جلوگیری از آسیب به پمپ، پایپینگ و تجهیزات فشار وارده به ورودی پمپ منتقل شود.

مشخصات ساختاری پمپ دنده ای ایران تولید

بدنه پمپ های ایران تولید از جنس چدن ریخته گری یا استیل تولید می شود و در مدل های ساده یا ژاکت دار (برای جلوگیری از کاهش دمای سیال) در سایز های 1 تا 8 اینچ موجود می باشند. شفت پمپ های ایران تولید از جنس فولاد آبکاری شده و جنس بوش ها از چدن یا فولاد با لایه برنجی می باشد.

روانکاری در پمپ دنده ای ایران تولید توسط مایع پمپ شونده انجام می شود و این پمپ های قابلیت کارکرد خشک را ندارند. همچنین پمپ های دنده ای ایران تولید داری مکش منفی نمی باشند و همواره می بایست سیال پمپ شونده به صورت ثقلی به سمت ورودی پمپ قابلیت جاری شدن را داشته باشد.

قبل از راه اندازی پمپ های دنده ای ایران تولید حتما باید محفظه پمپ از سیال پر شود و به اصطلاح پمپ هواگیری شود. آب بند پمپ های دنده ای ایران تولید از نوع نخ گرافیتی با بوش نگهدارنده می باشد که برای سیالات تا دمای 80 درجه سانتی گراد مناسب است، برای انتقال سیالات با دمای بین 80 تا 300 درجه سانتی گراد باید از پمپ مخصوص مناسب برای درجه حرارت های بالا استفاده شود.

فروش پمپ دنده ای ایران تولید

جهت دریافت مشاوره رایگان، کاتالوگ پمپ ایران تولید، لیست قیمت، خرید و قطعات یدکی پمپ های ایران تولید می توانید با کارشناسان Gatesanat در بخش فروش تماس بگیرید.

مشاوره و فروش پمپ

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.