پمپ: 88885633

فن و کمپرسور: 66260346

ساعت کاری 8:00 الی 18:00

پمپ ییلدیز

صفحه اصلی > پمپ ییلدیز

مشاوره و فروش پمپ

معرفی شرکت YILDIZ ترکیه | پمپ دنده ای | پمپ پره ای | لوب پمپ ییلدیز

شرکت ییلدیز ( YILDIZ ) ترکیه تولید کننده انواع پمپ دنده داخلی ( ماه و ستاره ) ، پمپ دنده ای مگنتی ، پمپ دنده خارجی ( خورشیدی یا هلیکال ) ، پمپ پره ای و لوب پمپ می باشد که برای انتقال مایعات غلیظ مورد استفاده قرار می گیرند. این مایعات شامل انواع ساینده ها ، چسب ، فیبر ، محصولات کشاورزی ، قیر ، گازوئیل ، نوشیدنی ها ، مواد شیمیایی ، شکلات ، اتانول ، روغن های صنعتی ، مواد غذایی ، انواع سوخت ها ، روانکار ها ، مشتقات نفتی ، رنگ ها ، محصولات دارویی و بهداشتی ، لاستیک و پلاستیک ، پلیمر ها ، پلی اورتان ، جوهر ، خمیر کاغذ ، خنک کننده ها ، صابون و مواد شوینده ، شکر و … می باشند. شرکت پمپ ییلدیز فعالیت های تولیدی خود را در آزمایشگاه های تحقیق و توسعه (R&D) و شرایط تکنولوژیکی مدرن انجام می دهد.

نمایندگی پمپ ییلدیز ترکیه

شرکت YILDIZ با تولید انواع پمپ دنده ای که صنعت نیازمند آن است، با کارکنان متخصص و با تجربه خود و محصول قابل اعتماد و با کیفیت در مدت زمان کوتاهی به یک رهبر در این زمینه تبدیل شده است. محصولات شرکت ییلیدیز دارای کیفیتی مشابه با پمپ های اروپایی هستند و این محصولات با قیمتی کاملا رقابتی به سراسر جهان عرضه می شوند.

مشاوره و فروش پمپ

لوب پمپ ییلدیز

نیروی دورانی موتور در لوب پمپ های ییلدیز (Yildiz) از طریق مجموعه چرخ دنده ها به لوب ها منتقل می شود و در واقع لوب ها هیچ گونه تماسی با یکدیگر یا بدنه ندارند. جنس لوب ها و بدنه پمپ از استنلس استیل 304 یا 316 ساخته شده است. با توجه به استفاده از متریال استیل در ساختار لوب پمپ ، استفاده از آنها برای کاربردهای غذایی و دارویی بلا مانع است. همچنین طراحی این پمپ ها به گونه است که به ساختار مایع و مواد جامد محلول در آن هیچ آسیبی نمی زنند. لوب پمپ های Yildiz  متناسب با غلظت مایع (ویسکوزیته) قابلیت ایجاد فشار تا 12 بار را دارند. به جهت جلوگیری از نشتی مایع در این پمپ ها از سیل مکانیکی مخصوص استفاده شده است. لوب پمپ های ییلدیز قابلیت کارکرد در هر دو جهت را دارند، فقط به این نکته توجه شود که جهت شیر اطمینان بایستی تعویض گردد.

مشخصات فنی لوب پمپ های ییلدیز

دبی : 0.1 تا 400 متر مکعب بر ساعت
فشار کاری : 1 تا 10 بار
سایز خروجی : 1 الی 3 اینچ
حداکثر دمای مایع : تا 150 درجه سانتی گراد
سرعت ورودی : 20 الی 1200 دور در دقیقه
ویسکوزیته : 100 الی 250.000 SSU

کاربرد پمپ لوب Yildiz

صنایع غذایی (انتقال شکلات ، شربت ، خامه ، ملاس و …)
صنایع شیمیایی (انتقال انواع دارو ها ، مواد شوینده ، صابون ، کرم های آرایشی و بهداشتی)
کارخانجات تولید رنگ
صنعت کاغذ و خمیر کاغذ
ژل ، گریس و …

پمپ دنده خارجی Yildiz

پمپ های دنده خارجی یلیدیز برای انتقال مایعات غلیظ در صنایع طراحی و ساخته شده اند. نیروی موتور در این پمپ ها از طریق چرخدنده ای به بر روی شفت سوار شده است به چرخدنده دیگر منتقل می شود. با توجه به نوع طراحی دنده ها در این پمپ ها آنها را با نام پمپ های دنده خورشیدی یا دنده هلیکال نیز می شناسند. ورودی و خروجی در پمپ های دنده خارجی در یک راستا قرار دارند و با حرکت مایع بین دو چرخدنده تحت فشار قرار می گیرد. فشار کاری در پمپ های دنده ای ییلدیز متناسب با میزان غلظت مایع ، می تواند تا 20 بار افزایش یابد. بدنه و چرخدنده های پمپ دنده خارجی Yildiz در متریال های چدن، برنز و استیل 304 یا 316 ساخته می شود. استفاده از این پمپ ها در مواردی که نیاز به کارکرد مداوم با فشار متوسط و غلظت پایین باشد بسیار مناسب است.

مشخصات فنی پمپ دنده خارجی Yildiz

دبی : 1 تا 350 متر مکعب بر ساعت
فشار کاری : 1 تا 15 بار
سایز خروجی : 2 تا 10 اینچ
حداکثر دمای مایع : تا 350 درجه سانتی گراد
سرعت ورودی : 50 تا 1500 دور در دقیقه
ویسکوزیته : 100 الی 250.000 سانتی استوک

کاربرد پمپ دنده خارجی (هلیکال) ییلدیز

انتقال روانکارها و روغن ها
جابجایی ملاس
پمپاژ نفت و گازوئیل
انتقال حجم زیاد مایعات غلیظ

پمپ دنده داخلی ییلدیز

پمپ های دنده داخلی Yildiz تنها دو قسمت متحرک دارند که به صورت دنده در دنده درون یکدیگر قرار گرفته اند. این راز موفقیت و قابل اعتماد بودن تمامی پمپ های جابجایی مثبت شرکت ییلدیز بوده است. جابجایی مثبت با پر شدن مایع بین فضای خالی چرخدنده ها اتفاق می افتد. تنها محدودیدت در پمپ های دنده داخلی ایلدیز همانند تمامی پمپ های دوار این است که مایع باید نسبتا تمیز و عاری از مواد جامد یا ساینده باشد. به پمپ های دنده داخلی اصطلاحا ” پمپ ماه و ستاره ” نیز می گویند. این پمپ ها در متریال های چدنی ، استیل 304 یا 316 و برنزی طراحی و ساخته می شوند.

مشخصات فنی پمپ دنده داخلی (ماه و ستاره) ییلدیز

دبی : 0.1 تا 250 متر مکعب بر ساعت
فشار کاری : 1 الی 15 بار
سایز خروجی : 1 تا 8 اینچ
حداکثر دمای مایع : تا 200 درجه سانتی گراد
سرعت ورودی : 20 الی 1720 دور در دقیقه
ویسکوزیته : 100 تا 250.000 سانتی استوک

کاربرد پمپ دنده داخلی Yildiz

نفت و گازوئیل
رزین و پلیمر
آسفالت و قیر
صنایع رنگ و کاغذ سازی
سیرکوله روغن داغ
صنایع دارویی ، شیمیایی ، بهداشتی و شوینده
صنایع غذایی و نوشیدنی

پمپ دنده ای ماژولار Yildiz

اساس عملکرد پمپ های دنده ای ماژولار ییلدیز نیز همانند پمپ های دنده ای معمولی است. به این صورت که ابتدا مایع از طریق ورودی در فضای بین دنده ها قرار می گیرد و با گردش چرخدنده ها به سمت خروجی و خط لوله حرکت می کند. تنها تفاوت این پمپ ها با پمپ های دنده خارجی ساده ، طراحی کامپکت و جمع و جور آنهاست و برای انتقال دبی های کم مناسب است. بدنه و چرخ دنده های این پمپ ها در متریال های چدن و استیل 304 یا 316 مطابق با سفارش ساخته می شود.

مشخصات فنی پمپ دنده ای ماژولار Yildiz

دبی : 1 تا 7 متر مکعب در ساعت
فشار کاری : 1 تا 30 بار
سایز خروجی : 1 الی 2 اینچ
حداکثر دمای مایع : تا 100 درجه سانتی گراد
سرعت ورودی : 50 تا 1500 دور در دقیقه
ویسکوزیته : 100 تا 2500 سانتی استوک

کاربرد پمپ دنده ای ماژولار ییلیدیز

انتقال سوخت
سیرکوله روغن داغ در ظرفیت های پایین
پمپاژ مایعات با ویسکوزیته پایین در واحد های فرایندی
صنایع رنگ
استفاده در کشتی ها و سکوهای نفتی

پمپ دنده ای مگنتی ییلیدیز

پمپ های دنده ای مگنتی ییلدیز ترکیه همانند پمپ های دنده داخلی (ماه و ستاره) می باشند با این تفاوت که در این پمپ ها بجای استفاده از الکتروموتور از موتورهای مگنتی به عنوان مولد قدرت استفاده شده است. این پمپ ها در سایزهای 1-1/2 تا 2-1/2 اینچ در متریال های چدنی و استنلس استیل 304 یا 316 طراحی و ساخته می شوند. با توجه به انتقال قدرت توسط نیروی مغناطیسی این پمپ ها فاقد آبند مکانیکی هستند.

مشخصات فنی پمپ دنده ای مگنتی ییلدیز

دبی : 0.1 تا 55 متر مکعب بر ساعت
فشار کاری : 1 تا 12 بار
سایز خروجی : 1-1/2 تا 2-1/2 اینچ
حداکثر دمای مایع : 20 تا 250 درجه سانتی گراد
سرعت ورودی : 20 تا 1500 دور در دقیقه
ویسکوزیته : 100 تا 25000 سانتی استوک

کاربرد پمپ دنده ای مگنتی Yildiz

انتقال گازوئیل و نفت
جابجایی رزین و مواد پلیمری
سیرکوله روغن داغ
صنایع پزشکی ، آرایش و بهداشتی
صنایع غذایی و تولید نوشیدنی

پمپ پره ای Yildiz

قسمت دوار (روتور) پمپ پره ای ییلدیز در راستای شفت پمپ قرار گرفته است، در حالیکه محفظه روتور خارج از مرکز است و در راستای دیگری قرار دارد. پره ها در این پمپ ها بصورت آزادانه در درون روتور قرار گرفته اند و به راحتی قادر به حرکت هستند. این حرکت باعث می شود تا مایع بین پره و محفظه قرار گیرد و با گردش شفت به سمت خروجی پمپ حرکت کند. بدنه این پمپ ها از جنس چدن و قسمت روتور و پره ها از استنلس استیل ساخته می شوند. جهت گردش پمپ های پره ای بصورت پاد ساعتگرد می باشد هنگامی که در مقابل قسمت قابل کوپل شفت بایستیم. این پمپ ها قادر به کارکرد در جهت معکوس نیستند. طراحی و ساخت پمپ های پره ای Yildiz بصورت سفارشی می باشد و مشتریان گرامی می توانند درخواست خود را به واحد فروش ما ارسال کنند.

متریال پمپ پره ای ییلدیز

محفظه پمپ : چدن
روتور : استیل
پره ها : استیل
بیرینگ : بلبرینگ
آبند : پکینگ ، کاسه نمد

کاربرد پمپ پره ای ییلدیز ترکیه

انتقال شکلات
انتقال شربت
انتقال کرم

شیر فشار شکن | مسیر BYPASS

برخلاف پمپ های سانتریفیوژ در پمپ های جابجایی مثبت در صورت انسداد مسیر خروجی، باید از شیر فشار شکن استفاده شود. با استفاده از شیر فشار شکن می توان از آسیب به پمپ و خط لوله جلوگیری کرد. به این منظور می توانید از شیر های فشار شکن ییلدیز استفاده کنید. در تصویر پایین چند نمونه مسیر بای پس نمایش داده شده است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.